Skepetėlė

Rišimas į audinius

Įkvėpta furoshiki

Japoniškas žodis furoshiki reiškia daiktų surišimą į audinius arba surišimui naudojamą skarelę. Tokiu būdu įpakuojamos dovanos, surišami krepšiai daiktams ir taip toliau - priskaičiuojama keliasdešimt naudojimo būdų.

Plintant zero waste judėjimui, auga susidomėjimas ir šia rišimo technika, kaip tvaria alternatyva vienkartinėms dovanų pakuotėms. Šiandien furoshiki galima įsigyti daugelyje pasaulio šalių - ne tik importuotų iš Japonijos, bet ir vietinės gamybos.

Mūsų skepetėlės

ĮVAIRIŲ DYDŽIŲ

Išsirinksite tinkamą tiek smulkmenoms, tiek didesnėms dovanoms

SU INSTRUKCIJA

Pritaikysite tinkamą bet kokiai dovanos formai rišimo būdą

SIŪTOS LIETUVOJE

Savo šalyje pagamintas produktas tvaresnis nei importuotas

Siekiame tvarumo

Mums rūpi ekologija, tad skepetėlės siuvamos tik iš audinių likučių. Taip sumažiname tekstilės atliekų kiekį ir suteikiame jums galimybę turėti išskirtinę, riboto tiražo skepetėlę!

KODĖL DAUGKARTINĖ?
NES IŠPAKAVUS DOVANĄ

sugrąžinama

Tradiciškai po dovanos įšpakavimo furoshiki grįžta savininkui. Nebijokite užsiminti apie šią tradiciją - tikėtina, kad dovanos gavėjas tik apsidžiaugs, jog jam neteks tvarkytis su pakuote. Be to, jei skepetėlę susigrąžinti neskubu, tai gali būti puiki proga dar kartą susitikti!

MISIJA

Parama senoliams

Ši idėja kurta su noru nors mažumėlę prisidėti prie pensijinio amžiaus žmonių gerbūvio. Todėl dalį pelno įsipareigojame skirti būtent tokiems projektams.

Šiuo metu pirkdami skepetėlę paremsite iniciatyvą "Orūs namai". Surinktos lėšos bus aukojamos mėnesio pabaigoje.
Daugiau sužinoti apie projektą bei tiesiogiai jam paaukoti galite paspaudę šią nuorodą.

Nes "skepetėle" mūsų promočiutės vadindavo skarelę, kuria pridengdavo žilą galvą. Ir zero waste joms buvo tiesiog įprasta gyvenimo praktika.

Tad skepetėlės idėją laikome duokle ilgaamžiams ir seniesiems (ne)vartojimo principams.